Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Dębe Wielkie

Dębe Wielkie, mazowieckie

  • 600 000 zł
  • 76 m²
  • 7 894,74 zł/m²

Zdjęcie

Anna Rosochacka

Skontaktuj się

Dom Dębe Wielkie

Dębe Wielkie, mazowieckie

zaktualizowane:
19 maja 2026

600 000 zł

76 m²

7 894,74 zł/m²

Dom Dębe Wielkie

Zaktualizowane: 19 maja 2026

600 000 zł 76 m² 7 894,74 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
2
Powierzchnia działki:
1 058 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
1950

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

2

Powierzchnia działki:

1 058 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

1950

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 600 000 zł (7 894,74 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 76 m² (55 m² powierzchni użytkowej), 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1950
  •   materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: papa
  •   okna: drewniane
  • Działka: 1 058 m²
  • Media: prąd, kanalizacja; ogrzewanie: kominek
  • Źródło: biuro nieruchomości: PL Anna Stanio, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: D-84677-13

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom parterowy w świetnej lokalizacji w Dębem Wielkim.
Budynek mieszkalny składa się z:
- pokoju dziennego z aneksem kuchennym ok. 28 m2
- pokoju ok. 14 m2
- łazienki ok. 6,6 m2
- przedpokoju ok. 3,3 m2
- pomieszczenia z wejściem na poddasze nieużytkowe ok. 2,2 m2.
Działka o powierzchni 1058 m2, wymiary 18 x 58, objęta planem zagospodarowania przestrzennego.
Podłączony prąd, wodociąg i kanalizacja, możliwość podłączenia światłowodu. (...)

Agent

Anna Rosochacka

512 206...

512 206 797

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Rosochacka

512 206...

512 206 797

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości