Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki Dębe Wielkie – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

280 000 zł1 865 m² 150,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną, o powierzchni 1865m2 zlokalizowaną w miejscowości Dębe Wielkie. Wymiary działki: szerokość ok. 22m, długość 84m. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 300 m² 238,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana 1300 m w Dębem Wielkim - doskonała lokalizacja, inwestycja blisko Warszawy! Lokalizacja: dębe Wielkie, powiat miński Powierzchnia: 1300 m Wymiary działki: 35.

Szczegóły ogłoszenia

1 925 000 zł9 750 m² 197,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni ok. 9685 m z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowaną w Dębe Wielkie przy ulicy Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

302 750 zł1 211 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż dwie działki budowlane w Dębem Wielkim ul. Polna Oferta dotyczy sprzedaży dwóch działek o numerach ewidencyjnych 421/8 oraz 424/8, położonych w miejscowości Dębe Wielkie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

120 000 zł1 030 m² 116,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Najtańsza działka w okolicy! Super lokata kapitału! Do sprzedania działka budowlana o pow.1030 m kw. w miejscowości Dębe Wielkie. Media : wodociąg przy działce.W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 000 m² 99,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna o powierzchni 2000 m2 ,położona na granicy miejscowości Dębe Wielkie (kobierne). Dojazd drogą asfaltową , później prywatną ok. 250 m, o niewielkim natężeniu.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 113 m² 269,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.207694, 21.451806 Dębe Wielkie, ul. Majowa Numer Ewidencyjny 1720 Media Prąd - na działce Woda - przy.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł910 m² 258,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Dębem Wielkim ul. Polna Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze ewidencyjnym 371/17, położona w miejscowości Dębe Wielkie, przy ul. Polnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 542 000 zł3 525 m² 437,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dębe wielkie działka inwestycyjna przy dk92 | 3525 m | mpzp A.5U(MN) Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3525 m , położona w miejscowości Dębe Wielkie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł6 537 m² 30,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową, działkę rolną położoną w miejscowości Dębe Wielkie, w gm. Dębe Wielkie. Powierzchnia działki 6537m2, szerokość 56m. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł802 m² 274,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w miejscowości Dębe Wielkie. ul. Majowa Działka: 733/12 800m2- 275zł/m2 Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczone symbolem a14mn(u) teren.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł349 m² 223,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 349 m2 w Choszczówce Rudzkiej , w gminie Dębe Wielkie. Działka jest w trakcie wydzielenia z większej powierzchni. Posiada warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł1 000 m² 274 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Chrośla (powiat miński, gmina Dębe Wielkie). Druga linia zabudowy. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł604 m² 261,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka na obrzeżach miejscowości Dębe Wielkie. Ulica Pustelnicka -majowa. Działka kształt zbliżony do kwadratu, idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Powierzchnia działki 600m2-.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 521 m² 276,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża piękna działka w miejscowości Dębe Wielkie. Ulica Powstańców Działka dłuższym bokiem przylega do drogi- idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub bliźniaka. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Działka

Rysie

141 895 zł767 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży 7 działek budowlanych, o powierzchniach: 767m2, 820m2, 892m2, 1021m2, 1043m2, 1129m2, 1394m2. Działki zlokalizowane w miejscowości Rysie, gm. Dębe Wielkie, pow. miński.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dębe Wielkie +2 km

750 000 zł9 658 m² 77,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Ostrów-Kania 26 w gm. Dębę Wielkie w powiecie Mińsk Mazowiecki. Nieruchomość składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dębe Wielkie +3 km

350 000 zł3 255 m² 107,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Olesin ul. Stawowa gm. Dębe Wielkie powiat Miński. Nieruchomość o powierzchni 3255 m2 do której zostały wydane warunki zabudowy na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dębe Wielkie +3 km

199 000 zł995 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Olesin, gmina Dębe Wielkie, przy ulicy Długiej. Działka kształem jest zbliżona do kwadratu o wymiarach ok 33 x 30.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dębe Wielkie +3 km

449 000 zł4 717 m² 95,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Zainwestuj w działki usługowe! Działka jest zaledwie 30 Km od granicy Warszawy. Świetnie widoczna z trasy A2. Ujęta w studium uwarunkowań pod oznaczeniem mn/u. Nr ewidencyjny : 246/2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dębe Wielkie +3 km

459 000 zł1 800 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ruda | gmina Dębe Wielkie Działka, która łączy naturę z logistyką. Bez kompromisów. Na sprzedaż teren budowlany o powierzchni 1800 m , położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dębe Wielkie +3 km

188 520 zł3 142 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z potencjałem zabudowy Cyganka, gm. Dębe Wielkie | 3142 m Na sprzedaż działka rolna z możliwością wystąpienia o warunki zabudowy, położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dębe Wielkie +4 km

644 280 zł10 738 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 10 738 m wieś Cyganka, gm. Dębe Wielkie Oferuję do sprzedaży trzy działki rolne o numerach ewidencyjnych 48/8, 48/9 oraz 49 o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dębe Wielkie +4 km

499 000 zł3 000 m² 166,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa z możliwością zabudowy produkcyjno-usługowej położona w pobliżu stacji kolejowej pkp Dębe Wielkie. Regularny kształt, w drodze dojazdowej prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dębe Wielkie +4 km

368 000 zł1 600 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dębe Wielkie +4 km

169 000 zł1 150 m² 146,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja. zapraszamy na inne oferty. Górki na granicy z Dębe Wielkie to spokojna, zielona okolica z rozwiniętą podstawową infrastrukturą: komfortowa szkoła i przedszkole, boisko,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dębe Wielkie +5 km

1 029 800 zł5 149 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka ( budowlana) na sprzedaż Dębe Wielkie | 5149 m | Możliwość podziału Lokalizacja: górki, powiat miński Powierzchnia: 5149 m Status: w trakcie uzyskiwania Warunków Zabudowy (wz).

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dębe Wielkie +5 km

1 814 000 zł9 070 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka ( budowlana) na sprzedaż Dębe Wielkie | 9070 m | Możliwość podziału Lokalizacja: dębe Wielkie, powiat miński Powierzchnia: 9070 m Status: w trakcie uzyskiwania Warunków.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dębe Wielkie +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Dębe Wielkie

Dębe Wielkie,mazowieckie

480 000 zł1 776 m² 270,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana wśród luźnej zabudowy. Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 1776 m, położoną w południowej części Dębego Wielkiego. Około 1500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dębe Wielkie

Dębe Wielkie,mazowieckie

169 000 zł1 000 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja Ostrów Kania gm. Dębe Wielkie, pow. miński 3 działki nr ew 17/2, 17/3, 17/4 z obrębu Ostrów Kania Powiechrznia jednej działki 1000 m2 Stan prawny-własność Cena 169 000 zł. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Dębe Wielkie,mazowieckie

300 000 zł1 508 m² 198,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1508 m2 położoną w miejscowości gminnej Dębe Wielkie. Działka narożna w kształcie trapezu prostokątnego o wymiarach 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Dębe Wielkie

Dębe Wielkie,mazowieckie

410 000 zł7 191 m² 57,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z przeznaczeniem pod zabudowę (zakup dobry też jako inwestycja ), położona w miejscowości Dębe Wielkie. Zaledwie 15km od granic Warszawy i 5km od wjazdu na autostradę A2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dębe Wielkie

Dębe Wielkie,mazowieckie

280 202 zł1 658 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu atrakcyjnej działki budowlanej położonej w malowniczej i spokojnej miejscowości Górki, w gminie Dębe Wielkie, zaledwie kilka minut od znanego kąpieliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dębe Wielkie,mazowieckie

2 349 750 zł9 399 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna okazja dla dewelopera pod małe, kameralne osiedla domów jednorodzinnych. Do sprzedania 9 działek z prawomocnym pozwoleniem na domy jednorodzinne wolnostojące z garażem. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Dębe Wielkie

Dębe Wielkie,mazowieckie

4 644 930 zł16 017 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki inwestycyjnej w miejscowości Dębe Wielkie o powierzchni 16018 m2. W niedalekiej odległości od działki znajduje się wjazd na autostradę A2 oraz przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pogodna

Dębe Wielkie,mazowieckie

350 000 zł1 201 m² 291,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1201 m na sprzedaż, zlokalizowaną w Dębem Wielkim miejscowości z szybkim dojazdem do Warszawy (ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dębe Wielkie

Dębe Wielkie,mazowieckie

120 000 zł1 055 m² 113,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Dębie Wielkie Działka w kształcie prostokąta , media w ulicy Zapraszam Pełna oferta na stronie Szanowni Państwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dębe Wielkie,mazowieckie

310 040 zł1 348 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ładna ustawna działka budowlana o wymiarach 30 x45 powierzchnia 1348 m2. Dojazd wyznaczoną drogą o szerokości 6 m w której kupujący w/w nieruchomość będzie miał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dębe Wielkie

Dębe Wielkie,mazowieckie

145 000 zł890 m² 162,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

* tylko u nas * Do sprzedaży działka budowlana położona w miejscowości Celinów w gm. Dębe Wielkie. Nieruchomość ma powierzchnię 890 m2 i wymiary 38x23. Wydane zostały warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dębe Wielkie

Dębe Wielkie,mazowieckie

400 000 zł3 330 m² 120,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana3330 m Wokół działki znajdują się nowo powstałe już domy W pobliżu tory kolejowe Media prąd , woda, gaz przy działce brak kanalizacji Długość 140m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Dębe Wielkie

Dębe Wielkie,mazowieckie

4 789 083 zł16 017 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

0 % prowizji od Kupującego Zapraszam do zakupu działki inwestycyjnej w miejscowości Dębe Wielkie o powierzchni 16.018m2 W niedalekiej odległości od działki znajduje się wjazd na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij